Unista. Planeeri. Saavuta. #Produktiivsuspäevik 21/22 (kuupäevadega)

Become our reseller
Or order from seik.eu

Kas oled mõelnud, et tahaksid oma ajaga rohkem korda saata ja kiiremini oma eesmärkide suunas liikuda? Oled koostanud selle jaoks pikki to-do liste, mis koosnevad sadadest tegevustest, kuid unistused tunduvad endiselt kauged?

Kõik me tunneme vahel, et aega on liiga vähe. Kuid oluliste asjade tegemiseks on seda võimalik leida prioriteetide seadmisega.
Seepärast algab see päevik sulle oluliste asjade väljaselgitamisest ning eesmärkide seadmisest. Seejärel jagame sinuga nippe, mis on aidanud meil fookust õigetel asjadel hoida ja sealhulgas ka aega säästa. Selles on sulle abiks päeva- ja nädalavaates olevad produktiivsuslehed, mis aitavad pidevalt silme ees hoida oma kõige prioriteetsemaid ülesandeid ja eesmärke.
Üsna pea märkad, et saavutad oma eesmärke kiiremini, sinu tegevus on süstemaatilisem ning sul on rohkem aega tegevusteks, mida tõeliselt armastad. Alusta uut kooli- või tööaastat produktiivsemalt kui kunagi varem. Enam ei pea sa muretsema, et olulised asjad tähtaegadeks valmis ei saa. Nüüd on sul olemas kindel plaan nende elluviimiseks.

Märkmikusse on koondatud kokku teaduslikult tõestatud ja meie poolt heaks kiidetud meetodid, mis aitavad sul oma aega paremini planeerida ja seeläbi olla produktiivsem.

Märkmik on kuupäevadega, september 2021 kuni juuni algus 2022. Märkmiku päevalehed on täitmiseks tööpäevadel.